Szymański strzelił trafienie i stał się herosem kibiców polskich! Wspaniałe przeżycia w ostatnich minutach batalii z angielską piłkarską reprezentacją!

Szymański strzelił trafienie i stał się herosem kibiców polskich! Wspaniałe przeżycia w ostatnich minutach batalii z angielską piłkarską reprezentacją!

Polska narodowa kadra grająca w spotkaniach na Stadionie Narodowym bywa naprawdę trudna do powstrzymania i znany jest ten fakt od wielu lat. Tracimy punkty na tym obiekcie faktycznie rzadko i należy brać pod uwagę faktu, iż duża zasługa w tym piłkarskich kibiców z Polski. Gdy Stadion Narodowy jest wypełniony do ostatniego krzesła zawodnicy naszej drużyny dostają nadprogramowego zastrzyku umiejętności. W zmaganiach eliminacyjnych do mundialu w Katarze zawodnicy szkoleniowca Sousy Paulo prezentują się do tej chwili solidnie, jednak ich dyspozycja daleka jest od ideału. W wieczór środowy naszych piłkarzy czekał naprawdę ciężki test, jakim bez żadnych wątpliwości był mecz z Anglią. Każdy futbolowy kibic z naszego kraju ma świadomość tego, jak trudnym rywalem w historii batalii naszej drużyny narodowej są Anglicy. Jednakże w takim przypadku nie można było sobie pozwolić na wątpliwości, ponieważ niezwykle istotne było zgarnięcie maksymalnej ilości punktów.

Przed tym spotkaniem kadra narodowa Polski była z góry skazywana na porażkę. Jednakże bardzo dobrze zrozumieć to, iż polscy zawodnicy w większości przypadków naprawdę bardzo mobilizują się na spotkania z o wiele potężniejszymi. Tak samo było podczas tego pojedynku i należy przyznać, przez moment można było nawet stwierdzić, że kadra Polski walczyć by mogła o wygraną z narodową kadrą Anglii. Było to naprawdę ciężkie 90 minut dla narodowej drużyny Polski i bez najmniejszych wątpliwości warto ich chwalić za walkę do ostatnich minut. Gdy gola w 80 min. strzelił Harry Kane mogło się wydawać, że to może być koniec nadziei o pozytywnym rezultacie. Piłkarska reprezentacja Polski finalnie nie planowała odpuszczać i do ostatnich minut meczu szukała możliwości do zdobycia bramki. W dodatkowym czasie meczu, który zarządził sędzia gola na wagę wyniku remisowego ustrzelił zawodnik AEK-u z Aten Szymański Damian. To była z pewnością genialna chwila w przypadku tego polskiego zawodnika. Polska kadra narodowa w rozrachunku ostatecznym zdołała wywalczyć remisowy wynik na stadionie w Warszawie w pojedynku z wicemistrzami Starego Kontynentu i takim sposobem w dalszym ciągu posiada spore szanse na kwalifikację na mundial.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy