Smutny koniec epizodu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji. Wykonywana przez Rafała Brzozowskiego pieśń za kiepska na finał konkursu Eurowizji!

Smutny koniec epizodu Rafała Brzozowskiego na Eurowizji. Wykonywana przez Rafała Brzozowskiego pieśń za kiepska na finał konkursu Eurowizji!

Polska zazwyczaj nie urzekała wielbicieli dobrej muzyki w trakcie zawodach Eurowizji i dobrze być świadomym tego. Polski największym osiągnięciem zazwyczaj jest kwalifikowanie się do finałowej części konkursu, gdzie zdobywaliśmy odległe lokaty. Eurowizja została odwołana w roku ubiegłym, gdyż pojawiła się epidemia COVID-19, która sparaliżowała nie tylko Stary Kontynent, lecz także całą planetę. W tegorocznej edycji gwiazdą Polski w trakcie konkursu Eurowizji został Brzozowski, który miał chęć wprawić w zachwyt sympatyków dobrej muzyki przyśpiewką pod tytułem "The Ride". Z wskazania ambasadora naszego narodu dużo ekspertów nie było zadowolonych, jednakże finalnie do zmiany nie doszło. Przykro iż znowu byliśmy zmuszeni żegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji był reprezentantem naszego narodu Brzozowski Rafał, który podczas turnieju Eurowizji nie przekonał do siebie europejskiej widowni i z powodu tego odpadł na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego turnieju Eurowizji.

Na pewno telewidzowie z naszego kraju są już niezwykle zblazowani tego typu obrotem spraw. Bardzo dobrze to rozumieć, że "The Ride" czyli piosenka prezentowana ze strony Brzozowskiego była najzwyczajniej kiepska. Nie było niczego atrakcyjnego w tej przyśpiewce co mogłoby wprawić w fascynację wielbicieli muzyki w Europie. Jest to kolejna odsłona konkursu piosenki europejskiej, w trakcie którego reprezentant Polski nie ma możliwości awansować do fazy finałowej. Od dłuższego czasu dobieranie reprezentantów Polski na turniej piosenki europejskiej nie idzie Polakom zbyt dobrze i z pełnym przekonaniem można zrozumieć to. Bardzo dobrze w takim przypadku liczyć na to, iż w przyszłym roku nasze Państwo będzie w stanie dostać się do pojedynku finałowego o zwycięstwo w turnieju europejskiej piosenki. W takiej sytuacji bardzo ważne jest to, by nominować charyzmatycznego artystę, który będzie umiał olśnić publiczność europejską. W przeciwnej sytuacji kolejny raz nie będziemy mieć szans do starcia finałowego w zawodach Eurowizji.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy