Rozdzielanie konta z przyjaciółmi będzie o wiele bardziej zawiłe! Za jakiś czas pojawi się nowoczesny system uwierzytelniania na Netflix.

Rozdzielanie konta z przyjaciółmi będzie o wiele bardziej zawiłe! Za jakiś czas pojawi się nowoczesny system uwierzytelniania na Netflix.

Fani filmów i seriali mogą stać się delikatnie zaniepokojeni, ponieważ z sieci internetowej nadchodzą kiepskie wiadomości. Platforma internetowa z VOD rozpoznawana również pod nazwą Netflix myśli nad tym by uniemożliwić płatnikom podzielność kont. Dotychczas była to strasznie poręczna i bardzo rozpoznawalna możliwość. Kilku użytkowników pokrywa opłatę za pojedynczy abonament i mogą oni mieszkać w wielu budynkach. Jednak platforma internetowa z VOD Netflix nie zapowiedziała zupełnego zakazania kont dzielenia, jednakże zadecydowała uszykować pewne ograniczenie. Strona VOD Netflix planuje to żeby zatrzymać kont współdzielenie płatnikom, którzy nie mieszkają w jednym mieszkaniu. Będzie widnieć powiadomienie na telewizorowym ekranie, które ma wymusić na użytkowniku zatwierdzenie tego, iż to właśnie on jest głównym posiadaczem. Potentat wśród serwisów VOD planuje przesyłać zatwierdzający kod na konkretny adres email lub telefonu nr. Użytkownicy abonamentu powinni w sytuacji jak ta być świadomi faktu, iż mogą wystąpić zmiany podczas korzystania z serwisu internetowego VOD Netflix.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy