Niezwykła Szwajcaria wywalczyła awans do 1/4 finału turnieju Mistrzostw Europy! Francja nie da rady zdobyć mistrzowskiego tytułu, gdyż została pokonana!

Niezwykła Szwajcaria wywalczyła awans do 1/4 finału turnieju Mistrzostw Europy! Francja nie da rady zdobyć mistrzowskiego tytułu, gdyż została pokonana!

W poniedziałkowy wieczór sympatycy piłkarscy byli widzami świetnego spotkania na boisku w Rumunii. Starcie między kadrą Szwajcarii, a drużyną Francji zafundowało wiele niesamowitych doznań, a niezbyt dużo ludzi oczekiwało tego. Piłkarze obydwu ekip zaprezentowali się naprawdę fenomenalnie, a zwycięzce tego spotkania poznać mogliśmy dopiero po konkursie rzutów karny. Gracze reprezentacji Francji bardzo dobrze rozpoczęli połowę numer dwa, w której 2 trafienia zaliczył Benzema Karim, jednak pierwsi gola zdobyli reprezentanci szwajcarskiej drużyny narodowej. Zdawać się mogło, iż wielkie emocje w tym pojedynku właśnie skończyły się, gdy na trzy do jednego gola strzelił Paul Pogba. Reprezentanci drużyny narodowej Szwajcarii nie zamierzali jednak poddawać się i niespodziewanie doprowadzili do wyrównania. Arbiter tego starcia nie miał wyjścia i musiał zaprosić piłkarzy na dogrywkę. Dodatkowy czas gry też nie zapewnił końcowego rezultatu, a więc o wyniku meczu zadecydować musiały strzały z 11 metrów. W czasie konkursu rzutów karnych nieznacznie skuteczniejsza okazała się szwajcarska drużyna, która zwyciężyła rezultatem pięć do czterech. Piłkarze szwajcarskiej drużyny będą walczyć z narodową kadrą Hiszpanii podczas ćwierćfinałowego starcia.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy