Brazylijczycy ograli kolumbijską reprezentację narodową rezultatem 1 do 0 i są już pewni wyjazdu na mistrzostwa świata! Brazylia właśnie zagwarantowała sobie kwalifikację do światowych mistrzostw w Katarze!

Brazylijczycy ograli kolumbijską reprezentację narodową rezultatem 1 do 0 i są już pewni wyjazdu na mistrzostwa świata! Brazylia właśnie zagwarantowała sobie kwalifikację do światowych mistrzostw w Katarze!

Piłkarscy kibice z całej Europy świetnie zdają sobie sprawę z tego, iż narodowa kadra Brazylii to jedna z najbardziej utalentowanych piłkarskich drużyn. Co chwilę usłyszeć możemy o perspektywicznym piłkarzu, który może mieć dużą szansę na przeżycie gigantycznej futbolowej kariery i wywodzi się on akurat z Brazylii. Kraj ten puścił na cały świat naprawdę gigantyczną ilość zawodników, którzy cieszyli serca fanów piłkarskich z całego świata. W chwili obecnej brazylijska kadra posiada niesamowicie silny skład, który bez żadnych wątpliwości jest w stanie zawalczyć o pierwsze miejsce na światowych mistrzostwach, które odbędą się w przyszłym roku. Zawodnicy narodowej kadry Brazylii fantastycznie przebrnęli przez zmagania eliminacyjne do światowych mistrzostw w Katarze i warto zwrócić na to uwagę. Wieczorem w czwartek mieli okazję, aby zagwarantować sobie kwalifikację na mundial w Katarze, jednak potrzebowali do tego zwycięstwa z drużyną Kolumbii. Na wieczór w czwartek, lecz potrzebowali do tego wygranej z kolumbijską kadrą narodową. Gracze Brazylii bardzo dobrze dali radę z tym rywalem i to dzięki temu świętować mogą wywalczenie kwalifikacji.

Drużyna narodowa Brazylii w trwających w tym momencie kwalifikacyjnych zmaganiach do światowych mistrzostw w Katarze raz zgubiła pełną zdobycz punktową. To zdarzyło się właśnie w rozgrywce z drużyną Kolumbii, które zostało zakończone wynikiem 0 do 0. Kiedy przyszedł czas na spotkanie rewanżowe ponownie Canarinhos byli faworytem. Na boisku w Sao Paulo to starcie rozegrane zostało i brazylijscy piłkarze byli mocno zdeterminowani, aby pokonać swoich oponentów. Ostatecznie Canarinhos dali radę zdobyć rozstrzygającą bramkę, choć naprawdę długo utrzymywał się rezultat remisowy. Lucas Paqueta, który otrzymał fantastyczne podanie od najlepszego piłkarze brazylijskiej narodowej reprezentacji Neymara ustrzelił trafienie, które przypieczętowało komplet punktów w tym starciu. Brazylijska narodowa kadra w rezultacie stała się pierwszym zespołem z Ameryki Południowej, która zapewniła sobie wyjazd na mistrzostwa świata w Katarze. Kwalifikacyjne zmagania są coraz bliżej końca i za moment będziemy znać pełny zbiór zespołów, które rywalizować będą o mistrzostwo świata i warto sobie to uświadomić.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy