Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle oraz księciem Harrym

Ostatnio, a więc 7.03 o godzinie 20 odbył się wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah z księciem Harrym i księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko zrobiło się bardzo głośno i wciąż jest to jeden z przodowniczych tematów w otoczeniu różnorodnych mediów. Był to pierwszy wspólny wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego po odstąpieniu pary z rodziny królewskiej a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas telewizyjnej rozmowy z Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła osobistą wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Podczas rozmowy pojawiły się zarzuty obojętności, rasizmu i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Co więcej, w oparciu opublikowanego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym sporze w rodzinie królewskiej stoją chętniej po stronie królowej Elżbiety oraz pozostałych członków rodziny niżeli Harry'ego i Meghan. Mimo tego nie można zaprzeczyć, iż poparcie jest nadzwyczajnie zróżnicowane, zależnie od upodobań politycznych i wieku. Media brytyjskie dostrzegają, iż jeśli tylko Harry i Meghan zechcieliby kiedyś wrócić na łono rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili nieodwracalnie swoją okazję. Prócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła również sferę samobójczych myśli Meghan a także tego, że książe nie widział wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam dodał.

Przedstawiciele kanału na platformie YouTube, zajmujący się zbieraniem poszczególnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, namówili czwórkę profesjonalistów interpretujących w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na analizę wywiadu 2 dni przed jego publikacją. Profesjonaliści, w tym dawny prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, przeanalizowali całą rozmowę, zarzucając przy tym Winfrey brak profesjonalizmu a z kolei Meghan Markle używanie ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym oraz Meghan został ukazany w wieczorem w TVN24. Co ciekawego rozmowę tą oglądało średnio około 1mln widzów. Stacja telewizyjna była wtedy wiceliderem na rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, że wywiad ten tylko potwierdził informacje dotyczące Oprah jako dziennikarki, która umie wykrzesać ze swojego rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Z uwagi na emocjonujące szczegóły pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah robiła to już wielokrotnie. Bez wątpienia trzeba przyznać, iż temat ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne cały czas analizowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy